wtorek, 25 listopada 2008

Matthew Williamson dla H&M!Informacja prasowa mówi:

MATTHEW WILLIAMSON wnosi słońce do letniej kolekcji H&M

H&M ma zaszczyt poinformować, że kolejnym, gościnnym projektantem będzie Matthew Williamson - brytyjski twórca, którego tonące w kolorach kolekcje są zawsze obietnicą słońca. Rozpoczniemy od ekskluzywnej kolekcji damskiej, która pojawi się w wybranych sklepach 23 kwietnia. Następnie w połowie maja we wszystkich sklepach H&M na świecie przedstawimy doskonałą letnią garderobę dla kobiet i mężczyzn. Przeznaczona wyłącznie dla H&M kolekcja jest debiutem Williamsona w dziedzinie mody męskiej.
Matthew Williamson zabłysnął na londyńskiej scenie mody w roku 1997 tonącą w kolorach kolekcją, którą zaprezentowały Kate Moss, Helena Christensen i Jade Jagger. Od tego czasu Williamson wprowadza na wybiegi imprezowy styl światowego podróżnika. Na New York Fashion Week przenosi z Ibizy atmosferę kolorów i wolności. Regularnie ubierają się u niego takie gwiazdy, jak Sienna Miller, Keira Knightley, Kate Hudson czy Gwyneth Paltrow. W ubiegłym roku jego praca została uhonorowana wystawą w londyńskim Design Museum, zatytułowaną „Matthew Williamson - 10 lat w modzie”.


Oj jak się cieszę! Williamson projektujr dla Pucci oraz pod własnym nazwiskiem.
Wystarczy spojrzeć na jego projekty, żeby wiedzieć, że kolekcja dla H&M będzie świetna. Nie mogę się doczekać!
Dodam jeszcze, że w czwartek idę do showroomu H&M na spring/sumemr preview :) Bardzo jestem ciekawa tego, co zobaczę! Będzie oczywiście relacja. :)

Kolekcja Matthew Williamson ss08
Kolekcja Matthew Williamson ss09

Brak komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...